Ana Sayfa Edirne, Manşet 4 Aralık 2017 320 Görüntüleme

Ak Parti Edirne İl Başkanından Vakıf Kiracılarına Müjde!

Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe bugün düzenlediği basın toplantısında esnafa ve il genelinde yapılacak  çalışmalara yönelik bazı müjdeler verdi.

Vakıf kiracılarına bu yıl kira zammı yapılmayacağını, önümüzde ki yılda bu yılki kira bedellerinin geçerli olacağını müjdeleyen Akmeşe, Belediye Başkanı Recep Gürkan’a da seslenerek “İçme suyu tesisini hizmete açtık fakat Edirne’de alt yapı yok. Bazı binalara tankerle su götürüldüğünü duyuyoruz. Alt yapı tesisatları eski olduğu için tazyikli su verilemiyormuş. Dolayısıyla üst katlara su çıkmıyormuş. Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan rica ediyorum. Alt yapı çalışmalarına hemen başlamalı. Vatandaşlarımız arıtmadan gelen bu temiz sudan istifade etmeli” dedi.

İl Başkanlığı kongresinin de 30 Aralık 2017 günü saat 13.00’da Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Mimar Sinan Kapalı Salonunda yapılacağını ve kendisinin de yeniden aday olduğunu belirten Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, Lalapaşa duble yolu, Süloğlu ve Keşan-Enez yollarının yapımına da 2018 yılında başlanacağının müjdesini verdi.

 

 

 

 

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com