Ana Sayfa Kültür & Sanat, Manşet, Yerel 5 Mayıs 2017 216 Görüntüleme

Alternatif Sahne’de eğlence devam ediyor

Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nin açılmasının ardından oluşturulan Alternatif Sahne sanatseverlere Mayıs ayında da hizmet vermeye devam ediyor.

Temel RGB

MAYIS AYININ İLK KONUĞU DORUK OKUYUCU OLDU

Şubat ayında başlayan etkinlikler kapsamında ünlü müzisyenlerin yanı sıra şöhret basamaklarını tırmanan genç yetenekler, komedyenler ve sahne sanatçılarını Süleymanpaşalılar ile buluşturan Alternatif Sahne’de mayıs ayının ilk konuğu Türkiye’de Flamenko müziğe emek vermiş müzisyenlerden biri olan Doruk Okuyucu oldu.

Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde Alternatif Sahne Günleri kapsamında sahne alan Doruk Okuyucu Tekirdağlı müzikseverlere bir saati aşkın müzik ziyafeti verdi.

CUMARTESİ AKŞAMI SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE KONSERVATUARI TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU SAHNE ALACAK

Mayıs ayının ilk konserinin ardından Alternatif Sahne etkinliklerinin tüm hızıyla devam ederken mayıs ayının ikinci konserinde ise Sıla Erol yönetiminde Süleymanpaşa Belediye Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu 6 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de müzikseverler ile buluşacak.

Mayıs ayına Doruk Okuyucu ile hızlı bir giriş yapan Alternatif Sahne’de ay boyunca gerçekleştirilecek konserler ve etkinliklerin programları da açıklanırken program şu şekilde oluştu:

ALTERNATİF SAHNE MAYIS AYI PROGRAMI

4 Mayıs Perşembe 20.00 Doruk Okuyucu

6 Mayıs Cumartesi 20.00 Türk Halk Müziği

11 Mayıs Perşembe 20.00 Grup Gündoğarken

16 Mayıs Salı 20.00 Salih Demirci ile Arabesk Hareketler

17 Mayıs Çarşamba 20.00 Leidenschaft

18 Mayıs Perşembe 20.00 Gülcan Altan

23 Mayıs Salı 21.00 Latin Gecesi

25 Mayıs Perşembe 20.00 Ferda Anıl Yarkın – Metin Özülkü

///Belediye Basın Bülteni

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com