Ana Sayfa Gündem, Tekirdağ 3 Ocak 2018 79 Görüntüleme

Başkan ve Eşi, Huzurevi Sakinlerini Unutmadı!

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, eşi Belgin Eşkinat ile birlikte Zübeyde Hanım Huzurevi’ne ziyarette bulunarak huzurevinde kalan yaşlılarla yeni yılın mutluluğunu paylaştı.

Huzurevi sakinlerinin tek tek ellerini öperek yeni yıllarını kutlayan Başkan Eşkinat, Zübeyde Hanım Huzurevi’nin ilk sakinlerinden olan ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yaşar Salman için başsağlığı dileklerini iletti.

EŞKİNAT: “YENİ YIL SİZİN İÇİN GENÇLEŞMEK DEMEK”

Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren Eşkinat, “Yeni yıl sizin için bir yıl daha gençleşmek demek. 2018 sizi bir yaş daha gençleştirecek. Allah sağlık sıhhat versin. Önemli olan bu. İnşallah önümüzdeki sene geçtiğimiz seneden daha iyi olur. Sizlere sağlık ve afiyet diliyorum. Kalbimiz hep sizinle birlikte ama bizim de çok çalışmamız gerekiyor. Ancak böyle fırsatlar oldukça ziyaretinize gelebiliyoruz. Hepinizin yeni yılı tekrar kutlu olsun,” dedi.

Bir süre huzurevi sakinleri ile sohbet eden Başkan Eşkinat, huzurevi çalışanlarının da yeni yıllarını kutladı.

Eşkinat huzurevinden ayrılmadan önce emeklilik günlerini ahşaptan sanat eserleri üreterek değerlendiren bir huzurevi sakininin üretimlerini de inceledi.

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com