Ana Sayfa Gündem, Manşet, Yerel 13 Şubat 2017 105 Görüntüleme

Başkan Eşkinat Tüm Bel Sen Genel Kuruluna katıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Özdemirler Düğün Salonu’nda gerçekleşen Tüm Bel-Sen Tekirdağ Şubesi’nin 6. Olağan Genel Kuruluna katıldı.

Başkan Eşkinat’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, sivil toplum kuruluşu üyeleri ve Tüm Bel-Sen Şube başkanları ile delegelerinin katıldığı genel kurul Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

EŞKİNAT: “GÜN KAVGA VE PARÇALANMA GÜNÜ DEĞİL GÜN BİRLEŞME GÜNÜDÜR”

Divan Kurulu üyelerinin açılış konuşmaları yaptığı kurulda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da bir konuşma yaparken;  ‘’Sendikaların var olması için bir birinizle kucaklaşın ve bütünleşin. Gün kavga ve parçalanma günü değil, gün birleşme günüdür.’’ diyerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

KÖPRÜLÜ: “AYRIŞMAYALIM BİRLİK OLALIM Kİ PARÇALANMAYALIM”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın konuşmasının ardından söz alan CHP Tekirdağ Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü de genel kurulda birlik mesajları verirken; “Ayrışıyoruz bölünüyoruz. Bölündükçe ufalıyoruz. Ufaldıkça maalesef ki etki alanımız daha da azalıyor. Ayrışmayalım birlik olalım ki parçalanmayalım.’’ ifadelerine yer verdi.

KEMANCI İLE YOLA DEVAM DENİLDİ

Açılış konuşmalarının ardından genel kurulda oylamaya geçilirken tek liste olarak girilen seçimde mevcut başkan Mümin Kemancı ve yönetimi tekrar seçilerek güven tazeledi. ///Kaynak: Süleymanpaşa Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com