Ana Sayfa Gündem, Kültür & Sanat 4 Kasım 2017 74 Görüntüleme

Belediye Haber Gazetesinin 38. Sayısı Çıktı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından aylık olarak hazırlanan Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi, 38. sayısıyla raflardaki yerini aldı.

TEKİRDAĞ’IN DÖRT BİR YANINA DAĞITILIYOR

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa Belediyesi ve TESKİ’nin tüm hizmet binalarında, tüm Mutlukent Çay Bahçeleri’nde, Süleymanpaşa Belediyesi’ne ait gençlik merkezlerinde, emzirme kabinlerinde, kitap duraklarında, alışveriş merkezlerinde, Tekirdağ’daki tüm resmi kurumlarda, kıraathanelerde, kafelerde ve tüm okullarda okuyucusu ile buluşuyor.

  1. SAYIDA NELER VAR?

7500 adet basılan ve ücretsiz olarak dağıtılan Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 38. sayısında; 3. Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali, Ertuğrul Fırkateyni faciası, okul kantin denetimleri, sosyal yardım destekleri, Süleymanpaşa Belediyesi’nin yeni hizmet binası, yol yapım çalışmaları, Trakya Lezzet Şenliği, toplu sünnet coşkusu, Dost Eli Aşevi, Mutlugiller, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü etkinlikleri, Rodostomars Tavla Turnuvası, Süleymanpaşa’da yapılan 50. Balkan Yelken Şampiyonası ve daha birçok haber yer alıyor.

İNTERNET ÜZERİNDEN TÜM SAYILARI İLE YAYINDA

38 aydır hizmet veren Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi https://www.suleymanpasa.bel.tr/belediye-haber linki aracılığı ile 38. ve diğer tüm sayıları ile internet üzerinden de okuyucusuna ulaşıyor.

 

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com