Ana Sayfa Gündem, Spor 21 Ağustos 2017 172 Görüntüleme

DOÇEK, Saray Bisiklet Şenliğine katıldı

Keşan DOÇEK Bisikletçileri geçtiğimiz Pazar günü Saray Beklediyesi tarafından 5. Uluslararası Kültür, Sanat ve Barış Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen bisiklet şenliğine katıldılar. 

Açılışını Saray Belediye Başkanı Nazmi ÇOBAN‘ın yaptığı etkinliğe Trakya’nın dört bir yanından gelen yaklaşık 600’ün üzerinde bisikletçi katıldı. 

Bisikletçiler Saray kent merkezindeki açılış ve saygı duruşunun ardından Laladere Piknik Alanına pedal çevirdiler. 

Laladere’de yenen öğle yemeği sonrası bisiklet kulüp ve derneklerine katılım plaketleri Belediye Başkanı Nazmi ÇOBAN tarafından verildi.

 Saray Belediye Başkanı Nazmi ÇOBAN, burada yaptığı konuşmada, “Tüm katılımcılara teşekkür ettikten sonra, önümüzdeki yıl daha da kapsamlı bir etkinlik için şimdiden hazırlandıklarını” söyledi. 

Etkinlik bisikletçilerin Saray kent merkezine dönmesiyle son buldu. 

Keşan DOÇEK Genel Sekreteri Nail ÖZKAN, Saray Belediyesinin düzenlemiş olduğu bu etkinlik için başta Saray Belediye Başkanı Nazmi ÇOBAN olmak üzere, emeği geçen tüm ekibe, sponsor firmalara, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek, bölgemizde böylesi etkinliklerin bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak açısından önemli olduğunu, vurguladı.

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com