Ana Sayfa Yazar 14.11.2017 268 Görüntüleme

GEÇMİŞ OLSUN SAYIN VALİM…TEBRİKLER BAHRİ DİNAR…

GEÇMİŞ OLSUN SAYIN VALİM…

İyi olduğunuza ve önemli bir durumun söz konusu olmadığına inanın çok sevindim.

Daha çok gençsiniz.

O kadar çok yapacağınız işler var ki.

Ülke sizin gibi belli bir yaşa gelip tecrübeler kazanmış yöneticiler sayesinde arzulanan şekilde yönetildiğinde kazanımlar elde edecektir.

Allah uzun ömür versin inşallah.

Kalp hastalığı çok önemli elbette.

Hani birçok kişinin söylediği gibi; “şakası olmayan organımız”

Saniyelik bir tekleme Allah muhafaza sonun gelişi demek.

Tabiî ki takdiri ilahi neyse onu göreceğiz ama bizimki de temenni olsun.

53 yaşında Kalp rahatsızlığından babasını kaybetmiş, şu anda da önemli kalp rahatsızlığı tedavisi ile uğraş veren ve sülalesinde birçok kişinin bu dertten muzdarip olduğu Melih Hoca olarak duyduğum anda çok endişelendim ve korktum inanın.

Paylaşımlarımda belirttiğim ve halkımızı bilgilendirdiğim gibi Trakya Üniversitesi Tıp Fakültemizin Kardiyoloji servisi gerçekten de çok başarılı doktorlarımız ve hocalarımız ile görev yapıyor.

Çok isimi kocaman hastanemiz ile mukayese yapılabilecek hale geldi artık.

O nedenle size endişe duymamanız konusunda telkinimde olmuştu.

Şu anda istirahatlı olduğunuz biliyoruz.

İnşallah kısa sürede sağlığınıza kavuşup görevinizin başına dönersiniz ve bu güne kadar olduğu gibi başarılı hizmetler vermeye devam edersiniz.

Tekrar geçmiş olsun sayın Valim.

TEBRİKLER BAHRİ DİNAR…

Edirne Tava Ciğeri Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar,  Bolu’da düzenlenen Polis Eşleri Derneğinin üniversite eğitimi alan polis çocuklarına destek olmak için düzenlenen kermeste katıldı ve başarılı bir organizasyonu tamamlayarak Edirne’ye döndü.

Kendisi ile yaptığımız sohbette Edirne eski Emniyet Müdürü ve şimdiki Bolu Emniyet Müdürü Adnan Armağan Erdoğan’ın daveti üzerine kermese katıldığını ve Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok,  Bolu Valisi Aydın Baruş’a ciğer ikram ettiğini söyledi

Anadolu Otoyolu’nun Bolu Dağı mevkisinde bulunan bir alışveriş merkezinde üniversite eğitimi alan polis çocuklarına destek olmak için düzenlenen kermesin çok ilgi çeken bir etkinlik olduğunu ifade eden Dinar, Edirne ciğerinin de çok merak edildiği için çok sorular ile karşılaştığını ifade etti.

Edirne ciğerinin bütün özelliklerini ve inceliklerini anlatarak bilgilerde verdiğini söyleyen Dinar, bazı yazılanlar ve çizilenler de ifade edildiği gibi sağlığa zararlı bir yiyecek maddesi olmadığını, aksine sakatatlar için de en yararlı ve faydalı bir besin maddesi olduğuna dikkat çektiğini belirtti.

Gerek Vali Baruş, gerekse de Emniyet Müdürü Armağan’ın çok yakın ilgisini gördüğünü ifade eden Bahri Dinar, güzel bir organizasyonda yer almanın keyfini yaşadığını ifade ederek, “Adnan Armağan müdürümüz kentimizden çok güzel bir iz bıraktı, sevgisi sonsuza kadar sürecek bir bürokrat olarak onu yolcu ettik ama gönlümüzden yolcu etmedik. Daveti üzerine güzel bir işte katkımız oldu. Kendisiyle görüştük, Edirnelilere selamları var. Orada da yine çok sevilen müdürümüz kısa süre sonra ziyaret için Edirne’ye geleceğini iletti.” Dedi.

Tebrikler sevgili Bahri kardeşim.

Edirne’ye yapmış olduğun tanıtım hizmetin sayesinde caddelerimiz sokaklarımız,camilerimiz ve lokantalarımız yerli yabancı konuklar ile dolup taşıyor.

 

borsa

Yorumlar

İlginizi çekebilir

SEL ve ETUS‏

SEL ve ETUS‏

Tema Tasarım | Osgaka.com