Ana Sayfa Kültür & Sanat 8 Kasım 2017 49 Görüntüleme

Güvenç Hayranları, Alternatif Sahne’de buluştu

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi, Alternatif Sahne Markası ile Süleymanpaşalıları birçok etkinlik ile buluşturmaya devam ederken sahnenin son konuğu sevilen şarkıcı Güvenç oldu.

Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nin neredeyse tamamen dolduğu gecede 7’den 70 Güvenç hayranları Türk Pop ve Türk Sanat Müziği eserlerini hep birlikte söyleyerek unutulmaz bir gece yaşadı.

GÜVENÇ: “BURASI SAHNE SIKINTISI YAŞANAN ŞEHRİMİZDE SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NİN BİZLERİ SİZLERLE BULUŞTURMAK İÇİN YARATTIĞI ÖNEMLİ BİR İMKAN”

Konser öncesi kısa bir açıklama yaparak Alternatif Sahne’nin önemine değinen Güvenç; “Sanata ve sanatçıya kıymet veren Tekirdağlı müzik sever halkımız ve dostlarımız… Bu gece sizleri burada görmekten dolayı çok mutluyum. Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Ekrem Eşkinat’ın bizlere sağladığı imkanlarla sizlerle bir araya geldik. Burası önemli bir sahne. Sahne sıkıntısı yaşanan şehrimizde Süleymanpaşa Belediyesi’nin bizleri sizlerle buluşturmak için yarattığı önemli bir imkan. Her şey Tekirdağ, her şey sizler için…” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 2 saat süren konser alkışlar eşliğinde sona ererken salonu dolduran Süleymanpaşalılar etkinliklerin devam etmesini talep ederken Süleymanpaşa Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com