Ana Sayfa Manşet, Spor 3 Mart 2015 131 Görüntüleme

İl Şampiyonu oldular

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen Tekirdağ Kulüpler Arası Halk Oyunları yarışmasında minikler ve gençler kategorisinde il birincisi olurken büyükler kategorisinde de il ikincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

TRİBÜNLER TIKLIM TIKLIM DOLDU

İsmet İnönü Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvada salon tamamen dolarken Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral ve Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner de turnuva boyunca tribündeki yerini alarak halk oyunları ekiplerine destek oldu.

SÜLEYMANPAŞALI HALK OYUNLARI EKİPLERİ BÖLGE FİNALLERİNE KATILMAYA HAK KAZANDI

Ekiplerin kategorilerine göre sırayla sahne aldığı yarışma sonunda minikler ve gençler kategorisinde il birincisi, büyükler kategorisinde il ikincisi olan Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kırklareli’nde gerçekleştirilecek bölge şampiyonasına üç kulvarda da katılmaya hak kazandı.

GÜRAL: “SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜMÜZ BİZLERİ GURURLANDIRDI”

Ödül töreni sonrasında açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral tüm yarışan ekipleri tebrik ederken; “Şehrimiz adına oldukça verimli bir yarışma oldu. Sadece yarışan ekiplerin değil tribündeki ailelerin de heyecanı gözlerinden okunuyordu. Yarışma sonunda Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz yarıştığı 3 dalda bölge finaline kalarak bizlere ayrı bir gurur yaşattı. Bizlere bu anlamlı başarıyı yaşattıkları için kutluyor, bölge finallerinde de başarılar diliyorum.” dedi.

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com