Ana Sayfa Manşet 10 Ocak 2018 65 Görüntüleme

Saadet Partisi Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Demirkıran mesajında, “Öncelikle bu önemli görevi icra eden bütün Çalışan Gazeteci arkadaşlarımızın gününü kutluyoruz. Görevleri önemli olduğu kadar işleri de bir o kadar zor. Umarız bu gün dolayısıyla, bütün gazete çalışanlarının her türlü sorunları ele alınır, daha huzurlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlanır” dedi.

Demirkıran devamla; “Günümüzde 4. kuvvet olarak tanımlanan basın, gücünü olumlu veya olumsuz yönde kullanabilmektedir. Bağımsız, hak ve adaletten yana, kişi hak ve dokunulmazlıklarına önem veren, halkın, mazlumun, haksızlığa uğramışın yanında yer alan basın, günümüz için de geleceğimiz içinde çok önemli bir görevi yerine getirmiş olmaktadır” şeklinde konuştu.

Yerel basında görev yapan gazete çalışanlarımızın şehrin sorunları ile ilgili yapıcı, çözüme yönelik, bütün haberlerinden dolayı çok teşekkür eden Ali Demirkıran, “Bölge insanımız gazeteler vasıtasıyla yetkililere ulaşabilmekte, sorunlarını dile getirebilmektedir. Saadet Partisi olarak şehrimize, ülkemize ve dünyaya ait ve insana dair her türlü yapıcı, sorun çözücü konularda gazeteci arkadaşlarımızın yanında olduk ve bundan sonra da olacağız. Saadet Partisi olarak tekrar günlerini kutluyor, kendilerine kolaylık ve başarılar diliyoruz” dedi.

 

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com