Ana Sayfa Manşet, Tekirdağ 12 Eylül 2017 88 Görüntüleme

Süleymanpaşa Belediyesi kaldırım işgallerine karşı uyarıyor

Kaldırımların araçlar ve tezgâhlar ile işgal edilmemesi hususunda uyarı afişleri hazırlayan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri kamu kurumları, bankalar ve okullar başta olmak üzere vatandaşların görebileceği alanlara uyarı afişleri astı.

 ZABITA EKİPLERİ, KALDIRIMLARIN İŞGAL EDİLMEMESİ HUSUSUNDA UYARILAR YAPTILAR

Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri vatandaşların dikkatini çekmek için hazırladığı afişte ‘’KALDIRIMLAR YAYALAR İÇİNDİR’’ ibaresi yer alırken kaldırım üzerine araç park edilmemesi, ayrıca kaldırım üzerine tezgâh ve eşya çıkarılmaması hakkında bilgilendirmede bulundu. Zabıta Müdürlüğü personeli, hazırladığı afişleri asarken araçlarını park etmek isteyen sürücülere kaldırımlara araçlarını park etmeme konusunda uyarılarda bulundular.

EŞKİNAT: “KALDIRIMLAR YAYALARA AİTTİR İŞGAL ETMEYELİM, ETTİRMEYELİM”

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar hakkında açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat;  ‘’Lütfen daha duyarlı olalım. Kaldırımları işgal etmeyelim, ettirmeyelim. Kaldırımların yayalara ait olduğunu unutmayalım. Yayaların kaldırımlarda güvenli bir şekilde yürümesini engellemeyelim’’ diye vurguladı.

‘’İŞGALLER DEVAM ETTİĞİ SÜRECE YASAL İŞLEMLER DEVAM EDECEKTİR’’

Son olarak kaldırım üzerine park eden sürücüler ve işletme sahiplerine seslenen Başkan Eşkinat;  ‘’Bu konuda esnaflarımızın ve kaldırıma park etmek isteyen sürücülerin gerekli hassasiyeti göstereceklerine inanıyorum. Zabıta Müdürlüğümüzün bu özverili çalışmalarına rağmen kaldırım işgalleri devam ettiği sürece gerekli yasal işlemler devam edecektir.’’ ifadelerini kullandı.///Basın Bülteni

 

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com