Ana Sayfa Eğitim 5 Ocak 2018 55 Görüntüleme

Süleymanpaşa Belediyesi taşeron personelini bilgilendirdi

Süleymanpaşa Belediyesi taşeron personelini geçiş hakkında bilgilendirdi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, merkezi idareler ve belediyelerin taşeron işçilerinin 696 sayılı KHK ile geçişlerine ilişkin uygulama esaslarına yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Bilgilendirme toplantılarının ilki Fen İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirilirken toplantıya Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hulusi Özocak, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bülent Demiröz ile Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı çalışanlar katıldı.

DEMİRÖZ: “ÇALIŞANLARIMIZIN 11 OCAK TARİHİNE KADAR DİLEKÇELERİNİ EKSİKSİZ OLARAK TESLİM ETMELERİ GEREKİYOR”

Taşeron işçilerinin yasadan yararlanması için en geç 11 Ocak 2017 tarihinde dilekçelerini tüm ekleri ile birlikte teslim etmesi gerektiğinin altını çizen İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bülent Demiröz; “696 sayılı KHK ile geçişten yararlanmak isteyen personellerimizin en geç 11 Ocak tarihine kadar Süleymanpaşa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne dilekçelerini eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekiyor. Aksi halde yaşanacak bir gecikme ya da eksiklikte personellerimiz yasa kapsamından çıkmış olacak. Bu hususa özellikle dikkat edilmesini istiyoruz” dedi.

“PERSONELİMİZ DAHA ÖNCEKİ GİBİ BELEDİYEMİZİN ŞİRKETİNDE GÖREV ALMAYA DEVAM EDECEK”

Yaşanacak süreç ile sözlerine devam eden Demiröz; “Dilekçelerin tesliminin ardından yapılacak çalışmalarla 3 ay içinde geçiş tamamlanmış olacak. Eski ihale fesih edilip tüm taşeron personelimiz daha önceki gibi belediyemizin şirketinde görev almaya devam edecek.” diye konuştu.

TÜM TAŞERON PERSONEL BİLGİLENDİRİLDİ

Yaklaşık bir saat süren toplantı soru cevap kısmı ile sona ererken Fen İşleri Müdürlüğü’nün ardından en çok taşeron personelinin çalıştığı Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde bilgilendirme toplantıları devam etti. Geri kalan tüm taşeron personel için Tarihi Belediye Binası’nda yapılan toplantı ile bilgilendirme toplantıları sona erdi.

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com