Ana Sayfa Kültür & Sanat 2 Ocak 2018 66 Görüntüleme

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü Üyelerinin ‘Kar Partisi’ Muhteşemdi

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü 2018’e muhteşem bir parti ile “Merhaba” dedi

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, yeni yılı muhteşem bir partiyle karşıladı. Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen partide yüzlerce çocuk gönüllerince eğlenerek yeni yılı kutladı.

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü tarafından organize edilen Yeni Yıl Kar Partisi, yüzlerce kulüp üyesi çocuğun katılımıyla Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

ATÖLYELER VE STANTLAR BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Partide taş, kozalak ve kavanoz boyama, yüz boyama ve sosis balon atölyeleri ile 3 Boyutlu Yazıcı standı ve konsol oyunu büyük ilgi görürken, sandalye kapma yarışması, mini disko dansları ve birçok farklı ve eğlenceli aktivite ile çocuklar gönüllerince eğlendi.

Yaklaşık iki saat süren partiye çocukların anne babaları da büyük ilgi gösterdi. Ayrıca parti boyunca çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker ile anne babalara çay ve kahve ikramı yapıldı.

EŞKİNAT: YENİ YIL UMUT VE GELECEK DEMEK. BİZİM UMUDUMUZ DA GELECEĞİMİZ DE SİZSİNİZ”

Partide çocukları yalnız bırakmayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da tek tek atölye ve stantları dolaşarak çocuklarla birlikte eğlendi. Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün yeni yıl pastasını çocuklarla birlikte kesen Eşkinat, yaptığı konuşmada “2017’nin son saatlerine sizlerle beraber giriyoruz. Yeni yıl umut demek, gelecek demek. Bizim umudumuz da geleceğimiz de sizlersiniz. Biz size güveniyoruz ve sizin mutlu olmanız için çalışıyoruz. Aynı Çocuk Kulübü’nde olduğunuz gibi büyüdüğünüzde de bir bütün olacağınıza, Tekirdağ’ın kalbi Süleymanpaşa’yı da bütün dünyaya tanıtacağınıza inanıyorum. Hepinize iyi yıllar diliyorum,” ifadelerine yer verdi. Eşkinat çocuklarla da bol bol fotoğraf çektirdi.

AYDOĞDU SEM ÖĞRENCİLERİ DE PARTİYE KATILDI

Partiye Aydoğdu Mahallesi Sosyal Etkinlik Merkezi’ne devam eden çocuklar da katıldı. Bütün çocuklar 2018’e özel hazırlanan pasta ile yeni yılı hep birlikte kutladılar.

Ayrıca çocuklar Noel Baba, Kraliçe Elsa, Mutlugiller Ailesi’nden Ali ve Şirin ile fotoğraf çektirdiler.

borsa

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com