Dolar 18,8053
Euro 20,4336
Altın 1.164,91
BİST 5.191,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Edirne 7°C
Çok Bulutlu
Edirne
7°C
Çok Bulutlu
Paz 6°C
Pts 7°C
Sal 9°C
Çar 7°C

T.Ü. Aşçılık Programı Öğrencilerine 17 Madalya!

T.Ü. Aşçılık Programı Öğrencilerine 17 Madalya!
A+
A-
20.01.2023
187
ABONE OL

Trakya Üniversitesi Arda Meslek Yüksekokulu öğrencileri, 22 ülkeden 1056 yarışmacının katıldığı 19. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri yarışmasından 7’si altın, 3’ü gümüş, 6’sı bronz ve 1’i de “Altın Tava” olmak üzere toplam 17 ödülle döndü.

Tuzla Belediyesi’nin ev sahipliğinde; Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) tarafından düzenlenen 19. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, Tuzla Marina’da gerçekleştirildi. 22 ülkeden 1056 yarışmacının katıldığı bu organizasyona Trakya Üniversite Arda Meslek Yüksek Okulu Aşçılık programı öğrencileri çeşitli kategorilerde damga vurdu.

Trakya Üniversitesi Arda Meslek Yüksekokulu Aşçılık programı öğretim elamanlarından ve Genel Sekreter Yardımcısı ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Burak İşçimen, Öğr. Gör. Sedat Kocadoğan, Öğr. Gör. Çağla Yumuk Mercan ve Öğr. Gör. Zeynep Ateş öncülüğünde öğrenciler yarışmadan, 7 altın, 3 gümüş, 6 bronz madalya ve 1 Altın Tava olmak üzere toplam 17 ödülle döndü.

Öğrencilerimizi ve öğretim elemanlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yılın Altın Genç Şefi Kategorisi Altın Madalya ve Altın Tava: Hilal Çetin

Üniversite Düzeyi Modern Türk Mutfağı Ekip Kategorisi Altın Madalya: Sıla Gürbüz, Emine Gürsoy, Gülce Şentürk, Hasan Can Şimşek

Yılın En İyi Üniversite Ekip Kategorisi Gümüş Madalya: Kaan Küpçü, Muhammet Öztürk, Doğanay Yıldırım, Eren Sarp

Yılın En İyi Üniversite Ekip Kategorisi Bronz Madalya: Berkin Erginler, Mustafa Kutluay Bircan, Ceren Nur Ergene, Rahip Ahmetzade, İsmail Efe Yapıcı, Yiğit Bal, Sinem Kırt

Üniversite Düzeyi Okullar İçin Aşçı, Restoran Tatlı Tabağı Kategorisi Altın Madalya: Hayrunisa Cesur

Üniversite Düzeyi Okullar İçin Aşçı, Restoran Balık Tabağı Kategorisi Altın Madalya: Yavuz Emin Yanık

Üniversite Düzeyi Okullar İçin Aşçı Pizza Kategorisi Altın Madalya: Can Özgür

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.